تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از روند تکمیل بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی آستارا بازدید کرده و در جریان آخرین مراحل پیشرفت فیزیکی این بیمارستان قرار گرفت.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از عصر چهارشنبه خبرنگار ایرنا، اعضای تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه مشاور رئیس دانشگاه با حضور در محل شبکه بهداشت و درمان آستارا از واحدهای تابعه شبکه بازدید کردند.
بازدید از بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی ، واحد قرنطینه مرزی و دیدار با فرماندار آستارا از جمله برنامه های امروز تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود.
در اوایل خرداد ماه جاری محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور نیز به همراه هیأتی از نزدیک در جریان پیشرفت ۹۸ درصدی بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی این شهرستان قرار گرفت.
معاون وزیر راه در حاشیه این سفر یک روزه گفت: پروژه بیمارستان جدید آستارا همزمان با هفته دولت در سال جاری تکمیل و جهت تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی گیلان می شود.
این بیمارستان با زیربنای ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع در چهار طبقه در حال ساخت است.
مجموعه بهداشت و درمان آستارا با شش مرکز بهداشتی، یک بیمارستان ۱۰۴ تختخوابی، یک مرکز شبانه روزی در لوندویل و ۲۳ خانه بهداشت با حدود ۵۰۰ نفر پرسنل به مردم این شهرستان خدمات ارائه می دهند.
شهرستان ۸۶ هزار نفری آستارا در غرب استان گیلان و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان واقع است.
۷۱۰۵/۶۰۷۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس