تاریخ انتشار: ۱۲ ارد ۱۳۹۵
در غیاب پرسپولیسی‌ها

هفته بیست و هشتم با صدرنشینی استقلال تهران و سقوط پرسپولیس تا رتبه سوم به پایان رسید، تیم منتخب هفته را مرور می‌کنیم.

به گزارش “‘گذار نیوز”، هفته بیست و هشتم لیگ پانزدهم تمام شد و در انتهای آن استقلال تهران به صدر رسید، استقلال خوزستان و پرسپولیس در رده‌های بعد قرار گرفتند، در هفته‌ای که رکورد تعداد گل لیگ شکسته شد مجیور شدیم سیستم تیممان را ٣-۴-۴ بنویسیم. تیم منتخب این هفته از دید کارشناسان ورزش سه بدین شرح است:
دروازه‌بان
علیرضا بیرانوند (نفت تهران)


دروازه‌بان خرم آبادی نفت تهران برابر پرسپولیس توانست به خوبی از دروازه‌اش محافظت کند و موجبات سقوط پرسپولیس از صدر را رقم بزند. البته وی اشتباهات کوچکی داشت که خوش شانس بود به خیر گذشتند تا نفت در این بازی با برد زمین را ترک کند.
مدافعان
میلاد فخرالدینی (استقلال تهران)


فخرالدینی برای دومین هفته پیاپی در نقش پاسور قرار گرفت. او که پاس گل دوم برابر فولاد را داده بود برابر سایپا نیز پاس گل دوم را داد تا استقلال به صدر جدول برسد و این پاس گل تضمینی برای موفقیت استقلال در انتها فصل باشد.
سیدجلال حسینی (نفت تهران)


مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس در قامت تیم نفت برابر تیم سابقش خوش درخشید و مانع شد تا پرسپولیسی‌ها که در تمام بازی‌های این فصل لیگ گل زده بودند به گلزنی شان ادامه دهند.
وحید حمدی نژاد (نفت تهران)

 

در کنار سید جلال دیگر بازیکن باتجربه نفت بسیار به کارهای دفاعی تیمش کمک کرد و توانست مانع از باز شدن دروازه‌اش برایر قرمزها شود تا پرسپولیس پس از بیش‌تر از ٢٠٠ روز ببازد.
هافبک‌ها
سروش رفیعی (تراکتورسازی)


سروش خوش تکنیک علاوه بر گلزنی مقابل دیگر تیم نظامی توانست موقعیت‌های زیادی برای تیمش بسازد و به کمک بختیار و دیگر بازیکنان میانه زمین را به نفع خود رقم بزند تا قلعه نویی از داشتن چنین بازیکنی خوشحال باشد.
فرشید اسماعیلی (استقلال تهران)


در برد شیرین آبی‌ها در ورزشگاه تختی تهران فرشید اسماعیلی بازیکن جوان این تیم میانه میدان را به خوبی جمع کرد و در کنار ابراهیمی و دیگر هافبک‌های فولاد روز خوبی را گذراند تا استقلال باز هم به صدر برسد.
علی کریمی (سپاهان)


در روزهایی که سپاهان سرمربی‌اش را عوض کرده است و زاغی نژاد جانشین استیماچ شده است باز هم زردها توانستند ببرند، علی کریمی در این بازی نقش کلیدی میانه میدان وا بازی کرد و برای تیمش توانست گل بزند.
وحید امیری (نفت تهران)

در پیروزی مهم نفت تهران در حضور ٩٠ هزار نفری پرسپولیسی‌ها وحید امیری نقش مهمی داشت، فرار او از سمت چپ و ضربه‌اش که از میان پاهای سوشا تبدیل به گل اول نفتی ها شد، گلی که ممکن است جام را از پرسپولیس بگیرد.
مهاجمان
رحیم زهیوی (استقلال خوزستان)

مهاجم سوسنگردی استقلال خوزستان برابر راه آهن ستاره بود، او علاوه بر موقعیت سازی برای دیگر بازیکنان تیمش توانست دو گل بزند که یکی از آنها از روی نقطه کرنر زده شد.
ساسان انصاری (فولاد خوزستان)

هت تریک انصاری در بازی دربی اهوازی‌ها باعث شد اسکوچیچ تیمش با پیروزی زمین را خارج کند. این دومین هت تریک لیگ پانزدهم بود که به اسم ساسان انصاری نوشته شد.

فرزاد حاتمی (تراکتورسازی)

فرزاد حاتمی که نیم فصل از ملوان به تراکتورسازی اومده بود برابر تیم سابقش فوق العاده درخشید، او دو گل و زد و یک پاس گل داد تا ستاره بی چون و چرای بازی تیمش برابر ملوان نام بگیرد و به رسیدن تیمش برای سهمیه آسیایی کمک شایانی کند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس