تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی بازی های پارالمپیک برزیل برابر تیم ملی رواندا با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد. به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در دومین رقابت خود در بازی های پارالمپیک برزیل با ترکیب معصومه زارعی, زینب ملکی, مهری فلاحی, […]

[ad_1]

والیبال بانوان

تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی بازی های پارالمپیک برزیل برابر تیم ملی رواندا با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در دومین رقابت خود در بازی های پارالمپیک برزیل با ترکیب معصومه زارعی, زینب ملکی, مهری فلاحی, نسرین فرهادی, عشرت کردستانی, طبه جعفری و زهرا عابدی برابر تیم آفریقایی رواندا قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.
ملی پوشان ایران در گیم نخست با اشتباهات زیاد و ضعف دریافت و سرویس حریف خود با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ به پیروزی رسیدند.

در گیم دوم رواندا تلاش زیادی برای شکست ایران انجام داد اما موفق عمل نکرد و ۲۵ بر ۱۹ شکست خورد. در گیم سوم و پایانی نیز ایران با استفاده از اشتباهات رواندا و با سرویس و دریافت خوب موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ پیروز شود.

ملیپوشان کشورمان با پیروزی ۳ بر صفر مقابل رواندا ۳ امتیاز کسب کرده و باید در رقابت پایانی خود در مرحله گروهی روز چهارشنبه برابر تیم ملی چین قهرمان دوره قبل بازی های پارالمپیک قرار گیرد.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس