تاریخ انتشار: ۰۶ فرو ۱۳۹۴

تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار بیانیه‌ای خود ضمن ابراز تسلیت به جامعه رسانه‌ خود را داغدار درگذشت ۲ خبرنگار ایرانی دانست. به گزارش گذارنیوز به دنبال سانحه هوایی در خط هواپیمایی جرمن وینگز که به کشته شدن حدود ۱۵۰ نفر از جمله دو خبرنگار ورزشی از ایران انجامید کادر فنی، اداری و بازیکنان تیم […]

تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار بیانیه‌ای خود ضمن ابراز تسلیت به جامعه رسانه‌ خود را داغدار درگذشت ۲ خبرنگار ایرانی دانست.

ایران

به گزارش گذارنیوز به دنبال سانحه هوایی در خط هواپیمایی جرمن وینگز که به کشته شدن حدود ۱۵۰ نفر از جمله دو خبرنگار ورزشی از ایران انجامید کادر فنی، اداری و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با انتشار بیانیه ای این حادثه غم انگیز را به خانواده این دو عزیز، جامعه ورزش و رسانه ای ایران تسلیت گفتند.

در این بیانیه آمده است:
“تلخی این حادثه چنان سنگین است که جامعه ورزش و رسانه ای کشور را در بهت فرو برده است. از دست دادن دو تن از پرتلاش‌ترین خبرنگاران ورزشی که سال‌های زیادی برای اعتلای ورزش ایران قلم زده اند، اعضای تیم ملی را مانند دیگر مردم ایران داغدار کرده است. اکنون که مشیت الهی چنین حکم کرده است از پروردگار برای این دو عزیز غفران الهی و برای خانواده، نزدیکان و همکاران آنها صبر مسئلت داریم.”

میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی خبرنگاران تسنیم و روزنامه وطن امروز، شنبه گذشته به همراه اعضای تیم ملی به اتریش سفر کردند و پس از یک روز حضور در وین به بارسلون سفر کردند تا پس از پوشش خبری بازی بارسلونا و رئال مادرید، برای ارسال اخبار بازی ایران برابر شیلی و سوئد بار دیگر در کنار تیم ملی حاضر شوند اما در سانحه هوایی فرانسه جان به جان آفرین تسلیم کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس