تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی فوتسال آرژانتین با پیروزی پرگل مقابل مصر، گام به مرحله نیمه پایانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا گذاشت. به گزارش ایسکانیوز، در این دیدار که بامداد روز دوشنبه در شهر مدلین کلمبیا برگزار شد، آرژانتینی ها با ارائه یک بازی برتر، با ۵ گل حریف آفریقایی خود را شکست دادند و […]

[ad_1]

آرژانتین

تیم ملی فوتسال آرژانتین با پیروزی پرگل مقابل مصر، گام به مرحله نیمه پایانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا گذاشت.

به گزارش ایسکانیوز، در این دیدار که بامداد روز دوشنبه در شهر مدلین کلمبیا برگزار شد، آرژانتینی ها با ارائه یک بازی برتر، با ۵ گل حریف آفریقایی خود را شکست دادند و به جمع چهار تیم برتر این مسابقه ها پیوستند.
تابوردا، استازونه، باسیلی، کوزولینو و باتیستونی برای تیم آرژانتین در این دیدار گلزنی کردند.
تیم ملی فوتسال ایران نیز بامداد روز یکشنبه در وقت های اضافی با نتیجه ۴ بر ۳ از سد پاراگوئه گذشت و بعد از ۲۴ سال جواز حضور در مرحله نیمه پایانی جام جهانی را به دست آورد.
در دیگر دیدار مرحله یک چهارم پایانی، تیم ملی روسیه با نتیجه پرگل ۶ بر ۲ مقابل تیم مدعی اسپانیا به برتری رسید و حریف تیم ایران در مرحله نیمه پایانی شد.
تیم های ملی فوتسال ایران و روسیه بامداد روز چهارشنبه هفته جاری، نخستین دیدار مرحله نیمه پایانی هشتمین دوره جام جهانی را در شهر مدلین برگزار خواهند کرد.
تیم های ملی فوتسال آذربایجان و پرتغال نیز تا دقایقی دیگر آخرین دیدار مرحله یک چهارم پایانی این رقابت ها را برگزار خواهند کرد.
۶۰۲/۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس