تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طلب ۶ میلیاردی مانوئل ژوزه این روزها به دغدغه بزرگی برای پرسپولیس تبدیل شده است و مسوولان این تیم به دنبال برطرف کردن آن هستند. به گزارش ایسکانیوز، سرمربی پرتغالی سابق پرسپولیس که در زمان محمد رویانیان هدایت فنی سرخپوشان را برعهده گرفت، اکنون این تیم را با دردسر بزرگی مواجه کرده است. عدم […]

[ad_1]

طلب ۶ میلیاردی مانوئل ژوزه این روزها به دغدغه بزرگی برای پرسپولیس تبدیل شده است و مسوولان این تیم به دنبال برطرف کردن آن هستند.

به گزارش ایسکانیوز، سرمربی پرتغالی سابق پرسپولیس که در زمان محمد رویانیان هدایت فنی سرخپوشان را برعهده گرفت، اکنون این تیم را با دردسر بزرگی مواجه کرده است. عدم پرداخت مطالبات این مربی که در زمان حضورش موفقیتی به همراه سرخپوشان نداشت و حاشیه های بی پایانی را شکل داده بود، در نهایت باعث شد تا برکنار شود و ایران را ترک کند. اما اکنون بعد از ۴ سال به دنبال مطالبات خود است که اکنون با در نظر گرفتن جرایم آن به مبلغ ۶ میلیارد رسیده است.

بر همین اساس مسوولان باشگاه پرسپولیس با اعزام تیم حقوقی خود به سوییس اعزام کردند تا بررسی های لازم برای همکاری طرفین در این پرونده صورت گیرد.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس