تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ۵ سال گذشته نتایج خوبی مقابل قطر گرفته‌ایم. به گزارش ایسکانیوز، آندرانیک تیموریان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ایران و قطر اظهار داشت: در ۵ سال گذشته تیم ما نتایج خوبی مقابل قطر گرفته است درست که اردو را دیر آغاز کردیم اما امیدوارم با […]

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ۵ سال گذشته نتایج خوبی مقابل قطر گرفته‌ایم.

به گزارش ایسکانیوز، آندرانیک تیموریان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ایران و قطر اظهار داشت: در ۵ سال گذشته تیم ما نتایج خوبی مقابل قطر گرفته است درست که اردو را دیر آغاز کردیم اما امیدوارم با حضور هواداران بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

تیموریان در مورد اینکه آیا مسافت بین ایران تا چین کار ملی‌پوشان را برای بازی بعدی سخت نمی‌کند، گفت: ما در گروهی هستیم که این شرایط برای همه تیم‌ها وجود دارد، اما با لطف مسئولان فدراسیون، رئیس جمهور و آقای جهانگیری که به تمرین آمدند، پرواز چارتر مهیا شد، هرچند که فردا با قطر بازی داریم،‌ اما این شرایط برای همه کشورها یکسان است.

وی ادامه داد: این دیگر از خوش شانسی کشورهاست که برای بازی‌های بعدی خود مسافت‌های دور یا نزدیکی را بپیمایند اما این مسئله برای من طی ۱۲-۱۰ سال اخیر زیاد رخ داده و برایم مسئله نرمالی است. در حال حاضر تمرکزمان برای بازی با قطر است، امیدوارم با پیروزی در این دیدار با یک روحیه خوب مسابقات را پیش ببریم؛ چراکه در مراحل بعدی به طور حتم کادر فنی آماده‌سازی خوبی را برای نفرات تیم ملی برنامه‌ریزی کرده است.

۶۰۳/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس