تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد برد تیم ملی مقابل تیم ملی قطر گفت: خوشحالم که با دست پر از ورزشگاه بیرون رفتیم و از حالا آماده بازی‌های بعدی می‌شویم. وی درباره داوری این بازی هم ادامه داد: درباره داور نمی‌خواهم صحبت کنم، داور […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد برد تیم ملی مقابل تیم ملی قطر گفت: خوشحالم که با دست پر از ورزشگاه بیرون رفتیم و از حالا آماده بازی‌های بعدی می‌شویم.


وی درباره داوری این بازی هم ادامه داد: درباره داور نمی‌خواهم صحبت کنم، داور بازی سریلانکایی بود و روی برخی برخوردها که روی عزت‌اللهی و دژاگه که ۵۰-۵۰ انجام شد،‌اشتباه سوت زد، اما  داور جایزالخطاست و به هر حال ۳ امتیاز را گرفتیم.


تیموریان در مورد حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه خاطرنشان کرد: با تدابیری که فدراسیون فوتبال اندیشیده بود این نوید را می‌داد که مردم خونگرم ما به استادیوم بیایند؛ چراکه اولین بازی در راه صعود به جام جهانی بود و امیدوارم تا آخر مسابقات همین‌طور از ما حمایت کنند تا تیم ملی را در جام جهانی ببینیم.


آندو در مورد حمایت بی‌سابقه پیشکسوتان فوتبال از تیم ملی اظهار داشت: به عنوان یکی از کوچک‌ترین بازیکنان تیم ملی از همه عزیزان تشکر می‌کنم، آنها آمدند تا از تیم خودشان حمایت کنند؛ چراکه همه ما یک تیم هستیم. همه ما از شما خبرنگاران گرفته تا ما ملی‌پوشان عضو یک تیم هستیم و هدف ما اهتزاز پرچم ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس