تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۴

هر چند جلال حسینی در بازی برابر ازبکستان نبود اما او همچنان از آندرانیک تیموریان بازی های ملی بیشتری دارد. به گزارش گذار نیوز، جلال حسینی ۹۵ و آندو ۹۰ بازی ملی دارند. بعد از نصرتی، رحمتی و هادی عقیلی که به ترتیب ۸۱، ۷۶ و ۶۸ بازی ملی دارند از جمع مردانی که به […]

هر چند جلال حسینی در بازی برابر ازبکستان نبود اما او همچنان از آندرانیک تیموریان بازی های ملی بیشتری دارد.

تیموریان و حاج صفی

به گزارش گذار نیوز، جلال حسینی ۹۵ و آندو ۹۰ بازی ملی دارند. بعد از نصرتی، رحمتی و هادی عقیلی که به ترتیب ۸۱، ۷۶ و ۶۸ بازی ملی دارند از جمع مردانی که به اردوی تیم‌ملی کی‌روش دعوت می‌ شوند، احسان حاج‌صفی با ۶۸، مسعود شجاعی با ۵۹ و خسرو حیدری با ۵۵ بازی قرار دارند. خلعتبری و مبعلی هم که به تیم‌ملی دعوت نمی‌ شوند، صاحب ۵۹ و ۵۷ بازی ملی هستند.

جلال حسینی و آندو در حالی با ۹۵ و ۹۱ بازی مردم پنجم و ششم تاریخ فوتبال هستند که نکونام با ۱۵۱، علی دایی با ۱۴۹، علی کریمی با ۱۲۷ و مهدی مهدوی‌کیا با ۱۱۰ بازی ملی بالاتر از آنها قرار دارند. بعد از جلال حسینی و آندو هم از رده هفتم به بعد کریم باقری با ۸۷، حسین کعبی با ۸۴، حمید استیلی با ۸۲، محمد نصرتی با ۸۱ و جواد زرینچه با ۸۰ بازی ملی ۵ مردی هستند که بالاتر از ۸۰ بازی ملی دارند.

با توجه به سن کم حاج‌صفی به نظر می‌ رسد بعد از جلال حسینی و آندو او سومین کسی است که در آینده نزدیک به خانواده صدتایی ها می‌ پیوندد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس