تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

هانری تا ماه گذشته در تیم زیر ۱۸ ساله های آرسنال کار می کرد اما به دلیل مخالفت آرسن ونگر با فعالیت همزمان او به عنوان کارشناس تلویزیون، از این باشگاه جدا شده بود. فدراسیون فوتبال بلژیک تایید کرد که تیری هانری، مهاجم سابق آرسنال و تیم ملی بلژیک، به عنوان کمک دوم روبرتو مارتینز […]


هانری تا ماه گذشته در تیم زیر ۱۸ ساله های آرسنال کار می کرد اما به دلیل مخالفت آرسن ونگر با فعالیت همزمان او به عنوان کارشناس تلویزیون، از این باشگاه جدا شده بود.

فدراسیون فوتبال بلژیک تایید کرد که تیری هانری، مهاجم سابق آرسنال و تیم ملی بلژیک، به عنوان کمک دوم روبرتو مارتینز در تیم ملی این کشور انتخاب شد.

به گزارش “ورزش سه”، هانری تا ماه گذشته در تیم زیر ۱۸ ساله های آرسنال کار می کرد اما به دلیل مخالفت آرسن ونگر با فعالیت همزمان او به عنوان کارشناس تلویزیون، از این باشگاه جدا شده بود.

این اتفاق فرصتی فراهم کرد تا او بتواند به عنوان دستیار روبرتو مارتینز که به تازگی جانشین مارک ویلموتس روی نیمکت بلژیک شد، فعالیت کند.

 

 

کریس فن پویولده، مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال بلژیک، به خبرنگاران گفت:” دستیار اول روبرتو مارتینز، گرام جونز خواهد بود. تیری هانری هم دستیار دوم است.”

مارتینز هم در مورد این انتخاب گفت:” ما اینجا هستیم تا با کیفیت مان به تیم کمک کنیم. ما باید از بازیکنان حمایت کنیم. تیری هانری می تواند روحیه پیروزی خواهی در تیم به وجود بیاورد. من خیلی خوشحالم که فدراسیون فوتبال بلژیک توانست چنین کادر فنی ای جمع کند.”منبع:عصرایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس