تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پوریا نوروزیان تیرانداز المپیکی ایران با کسب ۶۲۲ امتیاز از راهیابی به فینال رقابت های تیراندازی سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ بازماند. سومین روز از برگزاری بازی های المپیک در ۲۳رشته ورزشی آغاز شد و ۵۰ تیرانداز مرد ساعت ۹صبح به وقت ریودوژانیرو – ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت […]

[ad_1]

نوروزیان

پوریا نوروزیان تیرانداز المپیکی ایران با کسب ۶۲۲ امتیاز از راهیابی به فینال رقابت های تیراندازی سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ بازماند.

سومین روز از برگزاری بازی های المپیک در ۲۳رشته ورزشی آغاز شد و ۵۰ تیرانداز مرد ساعت ۹صبح به وقت ریودوژانیرو – ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران رقابت مرحله مقدماتی خود را آغاز کردند.
در این مرحله، هر نفر۶۰ تیر شلیک کرد که ورزشکاران کشورهای ایتالیا، روسیه و کرواسی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول مرحله مقدماتی قرار گرفتند و به فینال راه یافتند.
همچنین دو نماینده از اوکراین و نمایندگانی از مجارستان، هند و بلاروس هم به فینال راه یافتند.
پوریا نوروزیان هم با کسب ۶۲۲ امتیاز در جایگاه بیست و دوم جدول مرحله مقدماتی ایستاد.
فینال این مرحله از رقابت ها ساعت ۱۱به وقت ریو برگزار می شود.
روز گذشته و در دومین روز بازیها گلنوش سبقت اللهی تیرانداز المپیکی ایران با کسب ۳۷۹ امتیاز از راهیابی به فینال رقابت های تیراندازی سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ بازماند.
همچنین در نخستین روز برگزاری بازی ها، الهه احمدی در رقابت های فینال تنفگ ۱۰متر بادی به عنوان ششمی المپیک بسنده کرد و نجمه خدمتی در مرحله مقدماتی از راهیابی به فینال باز ماند.
سبقت اللهی ۱۹مرداد ماه در تپانچه ۲۵متر«دقت و سرعت» و نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ هم ۲۱مردادماه در تنفگ سه وضعیت مسابقه می دهند.
نمایندگان تیراندازی ایران در ریو تا ۲۱ مردادماه در پشت چوخه آتش قرار می گیرند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۶مردادماه بطور رسمی و با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی های شرکت کرده است.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس