تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیرانداز المپیکی ایران گفت: حضور در فینال رقابت های وضعیت سه گانه در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو برای من اتفاق بسیار بزرگی است و از عملکردم راضی هستم. به گزارش ایسکانیوز، نجمه خدمتی پس از کسب عنوان هشتمی در رقابت های وضعیت سه گانه المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: همه چیز خیلی خوب بود […]

[ad_1]

تیرانداز المپیکی ایران گفت: حضور در فینال رقابت های وضعیت سه گانه در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو برای من اتفاق بسیار بزرگی است و از عملکردم راضی هستم.

به گزارش ایسکانیوز، نجمه خدمتی پس از کسب عنوان هشتمی در رقابت های وضعیت سه گانه المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: همه چیز خیلی خوب بود و همین که توانستم به فینال برسم، اتفاق بزرگی است. ما فقط سه ماه با فشنگ هایی که در اردوی آلمان داشتیم، تمرین کردیم.
وی افزود: نماینده کشور آلمان که قهرمان شد، همه امکانات را در اختیار داشت، اما ما با حداقل ها تمرین می کنیم و اینجا نفراتی حضور داشتند که تجربه شان خیلی بیشتر از من بود.
تیرانداز المپیکی ایران گفت: من تا به حال به فینال مسابقات جهانی هم نرسیده بودم، چه برسد به المپیک. با این حال فکر می کنم نتیجه قابل قبولی گرفتم، اما توقع خودم بیشتر از اینها بود.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس