تاریخ انتشار: ۳۰ آبا ۱۳۹۴

روشن در شماره اخیر خود (بیست و چهارم) با انتشار طرحی جسورانه این پرسش را مطرح کرده است که آیا تلویزیون ایران واقعیت موجود در جامعه به ما نشان می دهد؟ و با تیتر “صدا و سیما رسانه ملی یا میلی” به ارزیابی عملکرد آن پرداخته است.

به گزارش “گذارخبر” چند وقتی است که دو هفته نامه “روشن” جای خود را در میان خوانندگان مطبوعات ایران باز کرده است. نشریه ای که با زبانی ساده و جوان پسند می نویسد اما نمی توان آن را جزو نشریات “زرد” قلمداد کرد چرا که پرونده هایش از موضوعات و محتوای قابل توجهی برخوردارند.

نشریه روشن به مدیرمسئولی “امیر مسعود علمداری” و سردبیری “روزبه کریمی” که با دست گذاشتن بر روی مسائلی که کمتر نشریه ای جرات نزدیک شدن به آن ها را دارد ویژگی متمایزی نسبت به دیگر نشریات پیدا کرده است.

از جمله پرونده های این نشریه می توان به روایت “تهران، شهرنو، کودتا” (گزارشی درباره جایگاه روسپی های قلعه در روابط سیاسی و اجتماعی پایتخت پهلوی پیش و پس از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲) و هم چنین پرونده ای درباره خودروی ملی و کمپین ایجاد شده درباره تحریم آن اشاره کرد. این نشریه هم چنین شماره ای را نیز به کارنامه سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی اختصاص داده بود و با نگاهی نقادانه به ارزیابی این موضوع پرداخته است.

“روشن” در شماره اخیر خود (بیست و چهارم)  با انتشار طرحی جسورانه این پرسش را مطرح کرده است که “آیا تلویزیون ایران واقعیت موجود در جامعه به ما نشان می دهد؟” و با تیتر “صدا و سیما رسانه ملی یا میلی” به ارزیابی عملکرد آن پرداخته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس