تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به نقش پلیس و یگان ویژه ناجا در عملیات اخیر کرمانشاه در انهدام یک گروه تروریستی تکفیری، از هلاکت تعدادی از اعضای این گروه با شلیک تک‌تیراندازان یگان ویژه پلیس (نوپو) خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سعید منتظرالمهدی در پاسخ به […]

[ad_1]

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به نقش پلیس و یگان ویژه ناجا در عملیات اخیر کرمانشاه در انهدام یک گروه تروریستی تکفیری، از هلاکت تعدادی از اعضای این گروه با شلیک تک‌تیراندازان یگان ویژه پلیس (نوپو) خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سعید منتظرالمهدی در پاسخ به سوالی درباره نقش پلیس در ماجرای انهدام یک تیم تروریستی تکفیری در کرمانشاه که اخبارش طی روزهای گذشته منتشر شد، اظهار کرد: به دنبال اقدامات انجام شده در این عملیات، اعضای گروهک تکفیری که در هفته اخیر در کرمانشاه دستگیر و برخی به هلاکت رسیدند، توسط عوامل یگان‌ویژه پلیس دستگیر و یا کشته شدند.

سخنگوی ناجا اضافه کرد: در این عملیات تک‌تیراندازان یگان ویژه ناجا موفق شدند برخی اعضای این گروه تکفیری را در درگیری به وجود آمده به هلاکت برسانند.

او گفت: موفقیت در این عملیات مهم به دنبال تلاش و همکاری تنگاتنگ تمامی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بود.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس