تاریخ انتشار: ۲۸ ارد ۱۳۹۴

تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان برای دومین بار با شایستگی قهرمان جهان شد و اینبار در کشور روسیه کاپ قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان را بالای سر خواهد برد. به گزارش گذارنیوز  بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (G12)، با حضور ۸۷۵ تکواندوکار از ۱۴۴ کشور در ورزشگاه “تراکتور” شهر […]

تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان برای دومین بار با شایستگی قهرمان جهان شد و اینبار در کشور روسیه کاپ قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان را بالای سر خواهد برد.

تکواندو

به گزارش گذارنیوز  بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (G12)، با حضور ۸۷۵ تکواندوکار از ۱۴۴ کشور در ورزشگاه “تراکتور” شهر چلیابینسک روسیه در حال برگزاری است و تیم ملی تکواندوی کشورمان در بخش مردان با ۲ مدال طلای عاشورزاده و حجی زواره و راهیابی یعقوبی به مرحله نیمه نهایی و پیروزی‌های خدابخشی و با حذف نماینده ازبکستان برای دومین بار سکوی قهرمانی را از آن خود کرد.

این دومین بار در طول تاریخ ۴۲ ساله تکواندوی جهان است که ایران توانسته در بخش مردان بر سکوی قهرمانی بایستد، پیش از این کره‌ای ها بیست بار کاپ قهرمانی را بالای سر بردند و ایران تنها یکبار در سال ۲۰۱۱ در مهد تکواندوی جهان، عنوان قهرمانی را بدست آورده بود.

امتیازات کامل تیم ایران در این رقابت‌ها پس از پایان مبارزات امروز اعلام خواهد شد.

عصر امروز (دوشنبه) ابوالفضل یعقوبی برای راهیابی به فینال با نماینده ای از کشور بلژیک مسابقه می‌دهد و مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم مبارزاتش در حال پیگیری است.

غیورمردان شایسته کشورمان در این دوره از رقابت‌ها با هدایت بیژن مقانلو (سرمربی) و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی بر روی شیاپ چانگ رفتند.

ایران با ترکیب کاظمی، عاشورزاده، یعقوبی، نصرآزادانی، حجی‌زواره، خدابخشی، عمیدی و مردانی در این دوره از رقابت‌ها حضور دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس