تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم المپیکی تکواندوی ایران برای شرکت در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو، ۲۱ مردادماه عازم برزیل خواهد شد و حافظ مهدوی داور المپیکی کشورمان ۲۳ مردادماه به برزیل می‌رود. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از  وب سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی […]

[ad_1]

تیم المپیکی تکواندوی ایران برای شرکت در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو، ۲۱ مردادماه عازم برزیل خواهد شد و حافظ مهدوی داور المپیکی کشورمان ۲۳ مردادماه به برزیل می‌رود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از  وب سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم و کیمیا علیزاده در وزن ۵۷- کیلوگرم و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی تیم مردان و مهرو کمرانی بعنوان مربی کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ ریو به مصاف رقبایش خواهد رفت.

 

 ملی‌پوشان کشورمان برای شرکت در سی و یکمین دوره بازیهای المپیک، پنجشنبه (۲۱ مردادماه) ساعت ۵ صبح تهران را به مقصد ابوظبی ترک خواهد کرد و از آنجا ابتدا به سائوپائولو می‌رود و سپس عازم ریو دو ژانیرو، شهر محل برگزاری بازیهای المپیک می‌شود.

هوگوپوشان جوان و پرامید کاروان ورزشی ایران پنجشنبه (۲۱ مردادماه) ساعت ۲۰:۳۰ وارد ریو خواهند شد.

اما حافظ مهدوی، داور المپیکی تکواندوی کشورمان، شنبه (۲۳ مردادماه) ساعت ۵ صبح به قطر می‌رود، سپس راهی سائوپائولو می‌شود و بعد به ریو می‌رود.

 

مبارزات تکواندوکاران کشورمان از روز چهارشنبه (۲۷ مردادماه) به مدت ۴ روز برگزار خواهد شد که در روز اول بازیها فرزان عاشورزاده نماینده ایران در وزن ۵۸- کیلوگرم است. روز دوم این رقابت‌ها، پنجشنبه (۲۸ مردادماه) کیمیا علیزاده تنها بانوی المپیکی تکواندو در وزن ۵۷- کیلوگرم رو در روی رقبایش قرار می‌گیرد. در روز سوم، جمعه (۲۹ مردادماه) مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم برروی شیاپ‌چانگ می رود و در آخرین روز این بازیها، سجاد مردانی که برای نخستین بار تکواندوی ایران را در سنگین‌وزن صاحب سهمیه المپیک کرد، شنبه (۳۰ مردادماه) به مصاف حریفان المپیکی‌اش خواهد رفت.

هوگوپوشان کشورمان، (جمعه) ۵ شهریورماه ساعت ۴ صبح وارد ایران می‌شوند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس