تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری ریانووستی به نقل از سفارت کره‌شمالی در روسیه اعلام کرد، پیونگ یانگ یک بخش ضروری مربوط به توسعه سلاح‌های هسته‌ای خود را تکمیل کرده و وعده داده که تقویت کمی و کیفی قوای هسته‌ای خود را با توجه به تهدید روزافزون آمریکا علیه خود ادامه خواهد داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از […]

[ad_1]

خبرگزاری ریانووستی به نقل از سفارت کره‌شمالی در روسیه اعلام کرد، پیونگ یانگ یک بخش ضروری مربوط به توسعه سلاح‌های هسته‌ای خود را تکمیل کرده و وعده داده که تقویت کمی و کیفی قوای هسته‌ای خود را با توجه به تهدید روزافزون آمریکا علیه خود ادامه خواهد داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا،‌ خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، پیونگ یانگ در تاریخ ۹ سپتامبر اقدام به اجرای پنجمین آزمایش هسته‌ای خود در محل تاسیسات هسته‌ای شمال شرق این کشور کرد.

در بیانیه سفارت کره شمالی در روسیه که به دست خبرگزاری ریانووستی رسیده آمده است: به موجب این بیانیه با اطمینان اظهار می‌کنیم که کشور ما به شکل اساسی اقدام به تکمیل مطالعه و توسعه سلاح‌های هسته‌ای کرده است.

این سفارتخانه گفت، در آخرین آزمایش هسته‌ای کره شمالی مشخصات کلاهک‌های هسته‌ای برای ارتش کره شمالی مورد بررسی قرار گرفتند.

در این بیانیه تاکید شد: ما همچنان به اتخاذ تدابیری برای تقویت کمی و کیفی قوای هسته‌ای خود ادامه خواهیم داد؛ قوایی که هدف از طراحی آنها حفاظت از منزلت کشور ما، حق موجودیت ما و صلح در پس زمینه تهدیدهای فزاینده آمریکا بوده است.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس