تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی پرسپولیسی ها برای جلسه با طاهری به باشگاه رفت. به گزارش ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ برای برگزاری جلسه ای با علی اکبر طاهری به باشگاه پرسپولیس رفت. حضور برانکو و تشکیل این جلسه برای مشخص شدن تکلیف پرسپولیسی ها برای حضور یا عدم حضور در جام حذفی است. بنا به اعلام سازمان لیگ و […]

[ad_1]

برانکو به طاهری لیست داد؟برانکو: در اهواز ثابت شد هیچ عاملی نمی‌تواند مانع موفقیت پرسپولیس شود/ بازیکنانم نشان دادند قهرمان واقعی هستندطاهری: قرارداد برانکو را تمدید کرده‌ایم که او را برای پرسپولیس نگه داریم/ وزیر ورزش خواست طرح من در استقلال هم پیاده شودنتیجه جلسات اخیر برانکو و طاهری؛ بستن تیمی در حد قهرمانی آسیا

سرمربی پرسپولیسی ها برای جلسه با طاهری به باشگاه رفت.

به گزارش ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ برای برگزاری جلسه ای با علی اکبر طاهری به باشگاه پرسپولیس رفت. حضور برانکو و تشکیل این جلسه برای مشخص شدن تکلیف پرسپولیسی ها برای حضور یا عدم حضور در جام حذفی است.

بنا به اعلام سازمان لیگ و مسئولان برگزاری مسابقات قرار است بازی های این مرحله از جام حذفی بدون حضور ملی پوشان تیم ها برگزار شود و این در حالی است که پرسپولیس با ۶ بازیکن بیشترین سهمیه را در بین تیم های دیگر به خود اختصاص داده و این مساله می تواند به دردسری بزرگ برای آنها تبدیل شود.

سرخ پوشان معنقد اند چگونه بدون ۶ مهره کلیدی به رقابت های حذفی بروند! بنابراین امروز (۲۹شهریور) مسئولان به همراه سرمربی تیم جلسه ای در این باره برگزار کرده اند تا تکلیف پرسپولیسی ها مشخص شود.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس