تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تکذیب برخی شایعات مبنی بر نگارش بیانیه ای از سوی انجمن جراحان ایران برای خودداری از جراحی هنرمندان و افراد صاحب‌نام، اظهار کرد: خبری که درباره یک بیمارستان و همچنین تمام جامعه جراحان منتشر شده، کاملا کذب و بی پایه و اساس است.  به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی […]

[ad_1]

 

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تکذیب برخی شایعات مبنی بر نگارش بیانیه ای از سوی انجمن جراحان ایران برای خودداری از جراحی هنرمندان و افراد صاحب‌نام، اظهار کرد: خبری که درباره یک بیمارستان و همچنین تمام جامعه جراحان منتشر شده، کاملا کذب و بی پایه و اساس است.
 
به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی در جمع خبرنگاران افزود: جامعه شریف پزشکی و جراحی در زمان جنگ علاوه بر خدمت‌رسانی به مجروحان ایرانی، اسرا و مجروحان عراقی را نیز درمان می‌کردند. ما نمی‌دانیم چه کسانی از این موضوع نفع می‌برند.
 
قائم مقام وزیر بهداشت در ادامه تاکید کرد که ما این اخبار را از فضای مجازی دریافت کردیم. برخی نوشته‌اند که وزیر بهداشت در این موضوع پادرمیانی کرده است، اما واقعیت این است که هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده و این اخبار و شایعات واقعیت ندارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس