تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴

او در بخشی از مصاحبه اش به حضور «سید حسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال ۸۸ در دفتر آیت الله هاشمی» اشاره می کند.

سردار احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی ، چندیست به صورت دوره ای، سخنانی جنجالی مطرح می کند که بی برو برگرد، نهضت تکذیب در برابرش راه اندازی شده است، سخناننی مملو از تهمت به چهره های مختلف، آنهم با نگاهی ویژه و مملو از توهم و خودبزرگ بینی!
او در بخشی از مصاحبه اش به حضور «سید حسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال ۸۸ در دفتر آیت الله هاشمی» اشاره می کند، ادعایی که یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، آن را از اساس کذب و دروغ می داند.
این منبع نزدیک به بیت امام (ره) می گوید: حاج حسن آقا اساساً در ایام انتخابات سال ۸۸، در هیچ جلسه ای با با موضوع انتخابات ، (با حضور افراد گفته شده) شرکت نکرده است، ضمن آنکه آن ایام نیزدر دفتر آِیت الله هاشمی حضورهم پیداننموده که بخواهد درجلسه ای شرکت کرده باشد»
وی ضمن انتقاد از افزایش روند بی اخلاقی ها در ایام انتخابات پیش رو گفت: متاسفانه شدت بی اخلاقی ها آنقدری دامن گیرشده که فردی چون آقای احمدی مقدم، به خود اجازه می دهد برای جلب توجه یا هر ماموریت دیگر ….، هر چند وقت یکبار، تعداد زیادی از شخصیت ها را با تهمت و توهین همراه کند.
این منبع افزود: به ایشان توصیه می شود ضمن توجه به جایگاه خود، از به کار بردن تعابیری چنین تفرقه آمیز و کذب، در مورد بزرگان خودداری کنند . ضمن آنکه اگر ایشان بنایی برای دوره تازه ای از فعالیت های اجرایی دارند، لزوماً نیازی به زیر سئوال بردن همه چیز ندارند!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس