تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای، خبر منتشر شده در فضای مجازی درخصوص خودکشی یک دانشجوی دانشگاه تهران صحت ندارد. به گزارش ایرنا، بر اساس اطلاعیه مرکز مشاوره دانشگاه تهران، موضوع خودکشی دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهران از پل طبیعت، بی اساس و تکذیب می شود. بر اساس اظهارات مسئولان مرکز مشاوره […]

[ad_1]

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای، خبر منتشر شده در فضای مجازی درخصوص خودکشی یک دانشجوی دانشگاه تهران صحت ندارد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اطلاعیه مرکز مشاوره دانشگاه تهران، موضوع خودکشی دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهران از پل طبیعت، بی اساس و تکذیب می شود.

بر اساس اظهارات مسئولان مرکز مشاوره این دانشگاه، اگرچه خبر سقوط یک شهروند از پل طبیعت، که دانشجوی دانشگاهی غیر از دانشگاه تهران بوده، قابل تایید است، اما انتساب آن دانشجو به دانشکده فنی دانشگاه تهران که روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه در فضای مجازی منتشر شد بی اساس است.

** پذیرفته شدگان مشروط مقطع دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، نظر به اینکه بر اساس دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور، تکمیل و ارائه فرم تعهد توسط پذیرفته شدگان الزامی است و با عنایت به اینکه بازه زمانی مورد نظر در دانشگاه تهران از دوم تا پنجم مردادماه جاری خواهد بود، مقتضی است در وقت تعیین شده، برای تکمیل و تحویل فرم تعهد به پردیس / دانشکده مربوطه مراجعه کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس