تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان خبر ترور دادستان عمومی و انقلاب زاهدان که در برخی از فضاهای مجازی منتشر شده را تکذیب کرد. به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان؛ خبر ترور «محمد مرزیه» دادستان عمومی و انقلاب زاهدان که در برخی از فضاهای مجازی منتشر شده تکذیب […]

[ad_1]

روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان خبر ترور دادستان عمومی و انقلاب زاهدان که در برخی از فضاهای مجازی منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان؛ خبر ترور «محمد مرزیه» دادستان عمومی و انقلاب زاهدان که در برخی از فضاهای مجازی منتشر شده تکذیب و شایعه‎ای بیش نیست.

بر این اساس، محمد مرزیه در سلامت کامل به سر می‎برد و قطعا با کانال‎ها و پایگاه‌های خبری که خبر ترور ایشان را منتشر کرده و به شایعات دامن می‌زنند برخورد جدی خواهد شد.

سایت دادگستری استان منبع اصلی اخبار دستگاه قضایی است و تمام اخبار منتشر شده از این مجموعه باید با روابط عمومی دادگستری استان هماهنگ شده باشد و هر خبری که در این زمینه‌ها بدون هماهنگی با روابط عمومی دادگستری استان منتشر شود پیگرد قانونی خواهد داد.

با تمامی کانال‌ها و پایگاه‎های خبری که اقدام به شایعه پراکنی و استفاده از شخصیت‎ها برای جلب بیشتر کاربران خود در فضای مجازی اقدام می‌کنند، به صورت جدی برخورد می‎شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس