تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت نفت ایرانول خبر آتش‌سوزی مخزن نگهداری روغن صنعتی در پالایشگاه آبادان را تکذیب کرد. به گزارش عصرایران، عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: برج خنک‌کننده (کولینگ تاور آبادان ) که پس از سال‌ها بلاتکلیفی با همت کارشناسان شرکت نفت ایرانول در آبادان در آستانه راه‌اندازی بود به دلیل کار فشرده متاسفانه […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول خبر آتش‌سوزی مخزن نگهداری روغن صنعتی در پالایشگاه آبادان را تکذیب کرد.

به گزارش عصرایران، عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: برج خنک‌کننده (کولینگ تاور آبادان ) که پس از سال‌ها بلاتکلیفی با همت کارشناسان شرکت نفت ایرانول در آبادان در آستانه راه‌اندازی بود به دلیل کار فشرده متاسفانه صبح امروز هنگام جوشکاری پیمانکار دچار آتش‌سوزی شد که خوشبختانه با حضور به موقع همکاران ایرانول در پالایشگاه آبادان و نیروهای آتش‌نشانی پالایشگاه آبادان آتش ظرف مدت ۲۰ دقیقه مهار شد که جای تشکر از مدیران و نیروهای پالایشگاه آبادان دارد.

بنابر اعلام شرکت نفت ایرانول، وی علت و خسارت جزیی این آتش‌سوزی را در دست بررسی دانست و گفت : خوشبختانه بسیاری از قسمت‌های برج خنک‌کننده، پمپ‌ها، خطوط لوله‌ها، استراکچر بتنی و فلزی کاملا سالم است.

وی دود حاصله را ناشی از سوختن مواد پلاستیکی داخل برج خنک کننده دانست و تصریح‌کرد: همه واحدهای عملیاتی ، همه مخازن و واحد های فرآیندی پالایشگاه با بالاترین ظرفیت در حال کار و سرویس هستند.

اسحاقی با بیان اینکه این آتش‌سوزی هیچ خللی در عرضه روغن‌های ایرانول در بازار به‌وجود نخواهد آورد، شایعات منتشره در این زمینه مبنی بر کمبود روغن طی روزهای آینده را تکذیب کرد و گفت: مشتریان و مصرف‌کننده‌ها نگران تامین روغن مورد نیاز خود نباشند .

تکذیب خبر آتش‌سوزی مخزن نگهداری روغن صنعتی در آبادان

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس