تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قطار باری ترکیه‌ای که در نزدیکی مرز ایران قرار داشت به دلیل حادثه‌ای نامعلوم از ریل خارج شد و به خطوط ریلی ایران نرسید. به گزارش ایسنا، در طول ساعات گذشته شایعاتی مبنی بر به وقوع پیوستن یک حادثه برای قطار باری ایران در مرز مشترک با ترکیه منتشر شد که براساس اطلاعات ارائه […]

[ad_1]

قطار باری ترکیه‌ای که در نزدیکی مرز ایران قرار داشت به دلیل حادثه‌ای نامعلوم از ریل خارج شد و به خطوط ریلی ایران نرسید.

به گزارش ایسنا، در طول ساعات گذشته شایعاتی مبنی بر به وقوع پیوستن یک حادثه برای قطار باری ایران در مرز مشترک با ترکیه منتشر شد که براساس اطلاعات ارائه شده از سوی مدیر کل روابط عمومی شرکت راه‌آهن این قطار نه به شرکت‌های ایرانی وابسته بوده و نه در خاک ایران با حادثه روبه‌رو شده است.

صادق سکری با بیان این مطلب به ایسنا گفت: یک قطار باری ترکیه که در حدود ۱۵۰ کیلومتری مرز مشترک با ایران قرار داشت، ساعتی قبل به دلیل حادثه‌ای نامعلوم با مشکل مواجه شد و واگن آن از ریل خارج شد.

وی ادامه داد: برخلاف برخی شایعات این قطار ایرانی نبوده و حتی در نزدیکی مرز دو کشور نیز با حادثه روبه‌رو نشده است.

مدیر کل روابط عمومی راه‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا این حادثه تروریستی بوده است نیز اظهار کرد: هنوز در این رابطه اطلاعاتی منتشر نشده، اما با توجه به این‌که این قطار در نزدیکی مرز ایران نیز قرار نداشته است مسوولان ترکیه باید در رابطه با آن توضیح ارائه کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس