تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رییس مجلس شورا ی اسلامی در پایان با تاکید بر ضرورت روشن شدن انگیزه و منشاء انتشار خبر حمله به وی، گفت که در این رابطه پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد. نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر منتشره درباره حمله به وی در شهرستان بهشهر را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا، علی […]

[ad_1]

نایب رییس مجلس شورا ی اسلامی در پایان با تاکید بر ضرورت روشن شدن انگیزه و منشاء انتشار خبر حمله به وی، گفت که در این رابطه پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر منتشره درباره حمله به وی در شهرستان بهشهر را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، علی مطهری، با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر حمله عده‌ای به وی در شهرستان بهشهر، گفت: من به همراه خانواده به این شهرستان سفر کردم و روز گذشته به عباس آباد بهشهر رفتیم و در نماز جماعت نیز شرکت کردیم. اتفاقا دوستان بسیجی استقبال خوبی از ما داشتند و حتی درخواست کردند برای تاسیس نمازخانه به آنها کمک کنیم که من در گفت‌وگو با مسوولان میراث فرهنگی استان پیگیری های لازم را در این باره انجام دادم.

وی گفت که در این سفر هیچ تعرضی به وی صورت نگرفته است.

نایب رییس مجلس شورا ی اسلامی در  پایان با تاکید بر ضرورت روشن شدن انگیزه و منشاء انتشار خبر حمله به وی، گفت که در این رابطه پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس