تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک مقام آگاه وزارت امورخارجه: رسانه ها از بازنشر برخی اخبار بدون منبع درباره سفر وزیر امور خارجه به نیجریه خودداری کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این مقام آگاه در وزارت امور خارجه ادعای برخی رسانه ها در مورد محتوای دیدارهای وزیر امورخارجه کشورمان با مقامات نیجریه را خبرسازی خواند. این مقام […]

[ad_1]

یک مقام آگاه وزارت امورخارجه: رسانه ها از بازنشر برخی اخبار بدون منبع درباره سفر وزیر امور خارجه به نیجریه خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این مقام آگاه در وزارت امور خارجه ادعای برخی رسانه ها در مورد محتوای دیدارهای وزیر امورخارجه کشورمان با مقامات نیجریه را خبرسازی خواند.

این مقام آگاه تصریح کرد: متاسفانه این معدود رسانه های کم شمار به قدری به انتشار اخبار دروغ وجعلی عادت کرده اند که به راحتی منافع جمهوری اسلامی و امنیت ملی کشور را نیز قربانی دیدگاههای سیاسی خود می نمایند.

این مقام وزارت امورخارجه از رسانه ها خواست از باز نشر اخبار تائید نشده، ساختگی، بدون ماخذ و منبع درباره سفر وزیر امور خارجه به نیجریه خودداری کنند و با بایکوت ساختن آن گروه از اندک رسانه های جنجالی و دروغ پرداز، به جریان سالم خبری کمک نمایند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس