تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حزب اعتماد ملی خبر منتسب به منتجب نیا را تکذیب و تاکید کرد:حزب اعتماد ملی پی گیری این خبر دروغین را حق قانونی خود می داند و به محض دسترسی به منشأ آن موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی در تکذبیه این حزب […]

[ad_1]

حزب اعتماد ملی خبر منتسب به منتجب نیا را تکذیب و تاکید کرد:حزب اعتماد ملی پی گیری این خبر دروغین را حق قانونی خود می داند و به محض دسترسی به منشأ آن موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی در تکذبیه این حزب آمده است:

خبری ساختگی در فضای رسانه ای مبنی براینکه حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام محترم حزب اعتماد ملی گفته است: “اصلاح طلبان نباید مجددا فریب روحانی را بخورند و سال آینده باید کاندیدایی اصلاح طلب برای ریاست جمهوری به مردم معرفی شود “و . . .

حزب اعتماد ملی لذا بدینوسیله اعلام می نماید خبری که به ایشان نسبت داده شده از اساس دروغ است و حزب اعتماد ملی همچنان‌ که در سال ۹۲ به طور همه جانبه از برنامه های دولت و شخص دکتر روحانی حمایت کرده است در سال ۹۶ نیز از دکتر روحانی حمایت خواهد کرد.

بدیهی است کسانی که از جایگاه رفیع این حزب در جامعه متضرر می شوند دست به چنین خبرسازی های ناجوانمردانه زده و خواهند زد.
حزب اعتماد ملی پی گیری این خبر دروغین را حق قانونی خود می داند و به محض دسترسی به منشأ آن موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

روابط عمومی حزب اعتماد ملی
دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس