تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] رویداد «تکانه» با حضور ٩٠ چهره برجسته در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سلامت و کارآفرینی، اسفندماه سال جاری در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود. این رویداد به سبک سخنرانی های «تد» با هدف اشتراک گذاری، انتقال و توسعه کاربردی ایده های نو و خلاقانه برگزار شده و […]

[ad_1]

رویداد «تکانه» با حضور ٩٠ چهره برجسته در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سلامت و کارآفرینی، اسفندماه سال جاری در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود.

این رویداد به سبک سخنرانی های «تد» با هدف اشتراک گذاری، انتقال و توسعه کاربردی ایده های نو و خلاقانه برگزار شده و متشکل از بخش های موضوعی «تکانه کارآفرینی و کسب و کار»، «تکانه هنر»، «تکانه پزشکی و سلامت» با سخنرانی ١۵ سخنران برجسته در هر بخش و همچنین رویداد «تکانه ویژه» شامل سخنرانی ٣٠ فرد برجسته در موضوعات گوناگون علمی، فناوری اجتماعی و فرهنگی است.
به این ترتیب هر سخنران طی یک سخنرانی جذاب ٢٠ دقیقه ای به سبک تد (ted)، ایده ها، تجربیات و دانسته های خود را به مخاطبان و دانشجویان انتقال دهد. چهره های مطرح علمی و فناوری ، هنرمندان، مسئولان ارشد دولتی، کارآفرینان برجسته و موفق و برخی از چهره های اجتماعی و فرهنگی مهمان رویداد تکانه خواهند بود.

رویداد تکانه

در تکانه کارآفرینی و کسب و کار افرادی مانند احد عظیم زاده (تاجرفرش و کارآفرین نمونه کشوری)، احمدرضا نخجوانی (مدیر عامل شرکت شاتل)، دکتر علی ربیعی (وزیر کار و رفاه اجتماعی)، دکتر علی طیب نیا (وزیر اقتصاد)، بابک بادکوبه (مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه)، سید محمد موسوی (کارآفرین و مدیرعامل شرکت بهداشتی فیروز) و… سخنرانی می کنند.

در تکانه هنر، هنرمندانی چون بزرگمهر حسین پور (کارتونیست و کارگردان)، علی قمصری (آهنگساز و نوازنده تار)، کورش حاجی زاده (معمار)، دکتر محمدرضا مریدی (هیئت علمی دانشگاه)، بابک برزویه (عکاس و بازیگر) و … ایده های خود را ارائه خواهند نمود.

در تکانه پزشکی و سلامت، پزشکان و متخصصینی مانند دکتر مینو محرز (پزشک، مادر تحقیقات ایدز ایران)، دکتر علی مقداری (هیئت علمی دانشگاه شریف، پژوهشگر حوزه رباتیک)، دکتر محمدرضا رئوفی (پزشک، هوش مصنوعی و مهندسی پزشکی)، دکتر امیرحسین حاجی میری (دکترای داروسازی)، دکتر غلامرضا امین (استاد دانشگاه، مدیر گروه داروسازی سنتی دانشکده طب سنتی) و … تجربیات خود را برای مخاطبان شرح می دهند.

در تکانه ویژه، سخنرانانی مانند رضا کیانیان، میلاد دخانچی (مجری تلویزیون و مستندساز)، دکتر داوود دانش جعفری (وزیر اسبق اقتصاد)، تیمسار فرج‌الله برات‌پور (امیر خلبان، فرمانده عملیات H۳)، دکتر حمید چیت چیان (وزیر نیرو)، سیاوش صفاریان پور (مجری تلویزیون و ژورنالیست علمی)، دکتر رضا روستا آزاد (رییس سابق دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر مهدی نوید ادهم (دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش)، احسان قائم مقامی (استاد بزرگ شطرنج) و … در مدت زمان ۲۰ دقیقه ای ایده ها و تجربیات خود را برای مخاطبان ارائه می نمایند.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد می توانند تا ۳۰ بهمن ماه در بخش های موضوعی و یا ویژه این رویداد ثبت نام کنند. شرکت در این رویداد برای عموم مردم از سنین، تحصیلات و گروه های مختلف آزاد است.

با استفاده از کد «bartarinha» می توانید با ده درصد تخفیف در این رویداد ثبت نام نمایید.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس