تاریخ انتشار: ۰۶ بهم ۱۳۹۴

سید حمید روحانی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با بیان اینکه قانون مداری، با خودخواهی،شهرت طلبی و جاه طلبی مغایرت دارد، گفته:

کسانی که به دنبال حکومت جاودانه هستند سعی می کنند با قانون مداری و نهادهایی که مصالح کشور و نظام را در نظر می گیرند سر ناسازگاری داشته باشند. این افراد به قانون توجهی نداشته و سعی می کنند آن را کنار گذاشته و به مقاصد جاه طلبانه خود را به برسند. امام خمینی (ره) با همین آگاهی فرمودند کسانی که به کار شورای نگهبان اهانت می کنند مفسد فی الارض هستند در هر مقامی که باشند. افرادی که در اینگونه موارد با قانون سر جنگ داشته و به نهادهای قانونی مقابله می کنند پیرو اسلام نبوده و به دنبال هوای نفسانی خود برای منافع شخصی و منافع استکبار جهانی هستند.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی و سیاست این گونه افراد را سیاست عدم سازش عنوان کرد و گفته: همانگونه که آمریکا با ملت ایران، انقلاب و قانون اساسی ایران سر ناسازگاری دارد و نهادهای انقلابی را تضعیف می کند این افراد نیز دنباله رو آمریکا هستند. دولت شیخ حسن روحانی نیز سیاست آمریکا را که هدف آن آزیر سئوال بردن شورای نگهبان و نهادهای قانونی ایران است را دنبال می کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس