تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا ظهر امروز در نشست مشترک مدیران ارشد ایران‌خودرو و پژو سیتروئن یاد و خاطره فریدون مجلسی مدیرعامل فقید شرکت ایکاپ را  گرامی داشته شد. کارلوس تاوارس در این نشست اظهار داشت: دو کشور ایران وفرانسه دارای علایق مشترک و سابقه همکاری اقتصادی تاریخی دارند و در طول […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا ظهر امروز در نشست مشترک مدیران ارشد ایران‌خودرو و پژو سیتروئن یاد و خاطره فریدون مجلسی مدیرعامل فقید شرکت ایکاپ را  گرامی داشته شد.


کارلوس تاوارس در این نشست اظهار داشت: دو کشور ایران وفرانسه دارای علایق مشترک و سابقه همکاری اقتصادی تاریخی دارند و در طول این مدت ما همواره حامی بازار خودروی ایران بوده‌ایم.


وی ادامه داد: در مدل کسب و کار جدیدی که ما طراحی کرده‌ایم برای کاهش هزینه صادرات و حضور در بازار رقابتی منطقه نیازمند به یک پایگاه تولیدی قوی در حوزه خاورمیانه بوده‌ایم و به همین دلیل احتیاج به یک شریک و حامی قدرتمند داشتیم که این مشخصات را توانستیم در ایران پیدا کنیم.


تاوارس تصریح کرد: ایران یک پایگاه قابل اتکا برای سیاست‌های راهبردی گروه سرمایه‌گذاری PSA هست و می‌تواند نقش راهبردی در منطقه داشته باشد. ما به دنبال این هستیم تا تولید خودروی خود را در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا تا سال ۲۰۲۵ به یک میلیون خودرو برسانیم که در این برنامه ایران نقش تامین‌کننده اول را خواهد داشت.


وی ادامه داد: ما اگر می خواهیم بازار صادراتی قوی داشته باشیم چالش‌های زیادی در پیش‌رو خواهیم داشت که انتظار داریم با کمک شرکای ایرانی خود بر آنها فائق بیاییم. ما به دنبال این هستیم که در سه سال آینده تولید خودروی پژو را در ایران به دویست هزار دستگاه در سال برسانیم.  ما به شبکه تامین قطعات ایران اطمینان داریم و باور داریم آنها قابلیت رشد و به روز شدن را خواهند داشت. ما به ایران خودرو پیشنهاد دادیم که تبادل نیرو داشته باشند و هر دو کمپانی بتوانند از منابع انسانی نخبه یکدیگر استفاده کنند.


تاوارس با اشاره به اولویت اول پژو در ایران گفت: برنامه ما این است که در مرحله اول مصرف‌کننده ایرانی را نسبت به کیفیت و مرغوبیت تولیدات مطمئن کنیم.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس