تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تولید انواع وانت در ایران ۱۲.۳ درصد افزایش یافت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا : مرداد ‌ماه امسال تولید انواع وانت در گروه صنعتی ایران خودرو ۳.۳ درصد کاهش یافته و از ۲۲۴۴ دستگاه در مرداد ‌ماه سال ۱۳۹۴ به ۲۱۶۹ دستگاه رسید. اما تولید انواع وانت در گروه خودروسازی سایپا […]

[ad_1]

وانت

تولید انواع وانت در ایران ۱۲.۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا : مرداد ‌ماه امسال تولید انواع وانت در گروه صنعتی ایران خودرو ۳.۳ درصد کاهش یافته و از ۲۲۴۴ دستگاه در مرداد ‌ماه سال ۱۳۹۴ به ۲۱۶۹ دستگاه رسید.

اما تولید انواع وانت در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو با رشد ۲۳.۵ درصدی همراه بوده و از ۳۶۴۸ دستگاه در مرداد ‌ماه سال گذشته به ۴۵۰۴ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع وانت در گروه بهمن نیز افزایشی بوده و با رشد ۱۱.۳ درصدی از ۷۵۳ دستگاه در مرداد ‌ماه سال ۱۳۹۴ به ۸۳۸ دستگاه افزایش یافت.

مرداد ‌ماه امسال تولید وانت در دیار خودرو اما متوقف شده و با کاهش ۱۰۰ درصدی از ۴۳ دستگاه در مرداد ‌ماه ۱۳۹۴ به صفر رسید.

تولید انواع وانت در خودروسازی مرتب نیز مانند دیار خودرو متوقف شده و از سه دستگاه در مرداد ‌ماه سال ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافت.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس