تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت خام شیل این کشور در اکتبر امسال، برای یازدهمین ماه پیاپی کاهش می‎یابد. به گزارش ایسکانیوز ازخبرگزاری رویترز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا دیروز (دوشنبه ٢٢ شهریور ماه) اعلام کرد که تولید نفت خام شیل در این کشور در اکتبر ٢٠١۶ برای یازدهمین ماه پیاپی با کاهش رو‎به‎رو خواهد […]

[ad_1]

نفت

دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت خام شیل این کشور در اکتبر امسال، برای یازدهمین ماه پیاپی کاهش می‎یابد.

به گزارش ایسکانیوز ازخبرگزاری رویترز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا دیروز (دوشنبه ٢٢ شهریور ماه) اعلام کرد که تولید نفت خام شیل در این کشور در اکتبر ٢٠١۶ برای یازدهمین ماه پیاپی با کاهش رو‎به‎رو خواهد شد.

بنا بر پیش‎بینی اداره یاد شده، تولید روزانه نفت شیل آمریکا در ماه اکتبر امسال با ۶١ هزار بشکه کاهش به چهار میلیون و ۴١٠ هزار بشکه در روز می‎رسد که پایین‎ترین رقم از ماه مارس سال ٢٠١۴ میلادی تا کنون است.

منطقه ایگل فورد در ایالت تگزاس آمریکا، بیشترین سهم را در افت تولید نفت این کشور خواهد داشت و تولید نفت ایالت نورس داکوتا نیز حدود ٢٨ هزار بشکه کاهش می‎یابد.

افزون بر این، پیش‎بینی می‎شود که در اکتبر امسال، مجموع تولید گاز طبیعی آمریکا نیز برای هشتمین هفته پیاپی کاهش یابد و به ۴۵ میلیارد و ٣٠٠ میلیارد فوت مکعب در روز برسد.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس