تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رشت، محسن ناصر اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: خبرنگاران نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف محصولات لبنی ایفا می‌کنند. مدیرعامل شرکت صنایع شیر پگاه گیلان قدمت صنایع شیر ایران را ۶۳ سال ذکر کرد و افزود: صنایع شیر ایران بزرگ‌ترین و نخستین صنعت لبنی در […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رشت، محسن ناصر اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: خبرنگاران نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف محصولات لبنی ایفا می‌کنند.


مدیرعامل شرکت صنایع شیر پگاه گیلان قدمت صنایع شیر ایران را ۶۳ سال ذکر کرد و افزود: صنایع شیر ایران بزرگ‌ترین و نخستین صنعت لبنی در خاورمیانه است.


ناصر اسلامی با بیان اینکه مصرف محصولات لبنی از جمله شیر ۴۰ درصد دیابت را کاهش می‌دهد، خاطرنشان کرد: شیر دارای سه درصد پروتئین است و می‌توانیم مصرف لبنیات را ترویج دهیم.


وی تولید روزانه محصول لبنی این شرکت را ۳ هزار و ۶۰۰ تن بیان کرد و ادامه داد: این شرکت ۴۴۰ نوع محصول تولید می‌کند که ذائقه‌های مختلفی را پوشش می‌دهد.


مدیرعامل شرکت صنایع شیر پگاه‌گیلان، افزایش مصرف محصولات لبنی را هدف مهم دانست و اظهار کرد: میانگین مصرف جهانی شیر ۳۰۰ کیلوگرم بوده و ما با سرانه مصرف ۷۵ کیلوگرم شیر از میانگین جهانی فاصله بسیاری داریم.


وی با تصریح بر اینکه شیر در صنایع به نوعی پالایش می‌شود، افزود: آمار شکستگی و پوکی استخوان در کشور بالاست و برای افزایش سرانه مصرف شیر باید تلاش کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس