تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نوزاد لردگانی در چهارمحال و بختیاری پیش از رسیدن مادرش به بیمارستان در آمبولانس ۱۱۵اورژانس به دنیا آمد.   مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس اعلام گزارش به مرکز پیام اورژانس۱۱۵ شهرستان لردگان در ساعت ۲۰ پنجشنبه شب یازدهم شهریور۹۵ مادر باردار ۳۴ ساله ای از […]

[ad_1]

نوزاد لردگانی در چهارمحال و بختیاری پیش از رسیدن مادرش به بیمارستان در آمبولانس ۱۱۵اورژانس به دنیا آمد. 
 
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس اعلام گزارش به مرکز پیام اورژانس۱۱۵ شهرستان لردگان در ساعت ۲۰ پنجشنبه شب یازدهم شهریور۹۵ مادر باردار ۳۴ ساله ای از روستای بیدله شهرستان لردگان دچار درد زایمان شد.

محسن ابراهیمی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:بلافاصله پس از دریافت گزارش ، تکنسین های اورژانس ۱۱۵ لردگان به محل اعزام شده و اقدام های حمایتی را برای مادر باردار انجام دادند که هنگام انتقال مادر باردار داخل آمبولانس نوزاد پنجم خود که دختر بود را به دنیا می آورد.

وی گفت : تکنسین های فوریتهای پزشکی پس از انجام اقدام های پیش بیمارستانی شامل کلامپ بند ناف،خشک کردن،پوار دهان و بینی و گرم نگه داشتن نوزاد ،مادر و نوزاد را به بیمارستان شهدا لردگان منتقل کردند.

به گزارش ایرنا، تاکنون در دو سال اخیر نزدیک به هشت نوزاد در چهارمحال و بختیاری در آمبولانس به دنیا آمده است و حال همه نوزادان سالم گزارش شده است.
شهرستان لردگان در ۱۶۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

  تولد نوزاد در آمبولانس

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس