تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در راستای بازرسی از عملکرد تاکسیرانان طی یک ماه اخیر ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند. ‌مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند. ‌به گزارش ایسنا‌، عبدالعلی دربندی زاده اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های مهم سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین […]

[ad_1]

در راستای بازرسی از عملکرد تاکسیرانان طی یک ماه اخیر ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند.

‌مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند.

‌به گزارش ایسنا‌، عبدالعلی دربندی زاده اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های مهم سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین نظارت و بازرسی از تاکسی‌های فعال تحت نظارت این سازمان است که این وظیفه مهم بر عهده واحد بازرسی سازمان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: بازرسان سازمان همه‌روزه از ساعت ۷ صبح تا ۸ شب به‌صورت مستمر در سطح خیابان‌های شهر حضورداشته و بر عملکرد تاکسیرانان نظارت می‌کنند تا در صورت ارتکاب تخلف، پس از دادن تذکر، نسبت به اعمال قانون اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در راستای بازرسی از عملکرد تاکسیرانان طی یک ماه اخیر ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند.

دربندی زاده با اشاره به عمده تخلفات صورت گرفته از سوی تاکسیرانان گفت: شکایات مردمی، اقساط معوقه و اخذ کرایه اضافه مهم‌ترین تخلفاتی است که برخی از تاکسیرانان مرتکب می‌شوند.

وی اضافه کرد: اگر تاکسیرانی مرتکب تخلف شود در دفعات اول و دوم، تذکر لازم به وی داده‌شده و از تاکسیران متخلف تعهد کتبی گرفته می‌شود اما اگر تخلف وی برای بار سوم تکرار شود، قطع یقین خودروی وی متوقف‌شده و به پارکینگ منتقل می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: هدف اصلی از بازرسی‌هایی که انجام می‌شود ارائه خدمات بهتر به شهروندان است تا بدون کوچک‌ترین مشکلی از تاکسی به‌عنوان یک وسیله حمل‌ونقل عمومی که مطمئن است، استفاده کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس