تاریخ انتشار: ۰۷ خرد ۱۳۹۵

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از توقیف ۱۰۴ دستگاه خودرو با بیش از یک میلیارد ۵۵۰ میلیون ریال خلافی و جرائم معوق خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نوراله خادم گفت: در اجرای ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، عوامل گشت پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام در یک ماه گذشته حین کنترل ترافیک این تعداد خودرو را به علت داشتن خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال در معابر شهری متوقف و برابر مقررات با آنها برخورد کردند.
وی اظهار کرد: بیشترین تخلف مربوط به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ است که بیش از ۳۲ میلیون ریال جرائم معوق در سیستم پلیس راهور برای این خودرو ثبت شده است.
سرهنگ خادم با اشاره به اینکه خودروها پس از بررسی در سیستم راهور برابر مقررات برخورد قانونی شده است، افزود: برابر ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهایی که جریمه آنان بیش از ۱۰ میلیون ریال باشد و پس از ابلاغ به مالک خودرو ظرف مدت یکماه نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، برابر مقررات رفتار خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با تاکید بر قاطعیت پلیس بر اجرای قانون تاکید کرد: برای ارتقای امنیت ترافیکی شهروندان پلیس با اجرای دقیق قوانین با رانندگان متخلف برخورد و در این راستا گشت های متعدد به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهر فعال و به نظم و امنیت ترافیک شهر نظارت می کنند.
۹۰۰۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس