تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی ماکو از کشف البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد. سرهنگ محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ماکو گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق بوسیله یک دستگاه کامیونت ایسوزو در محور ترانزیتی ماکو – خوی، رسیدگی به موضوع در دستور کار […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی ماکو از کشف البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ماکو گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق بوسیله یک دستگاه کامیونت ایسوزو در محور ترانزیتی ماکو – خوی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت.


وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی خودروی مورد نظر را در محور اعلامی شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه توقیف کردند.


این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از خودروی توقیفی دو هزار و ۴۰ ثوب انواع البسه قاچاق در مارک های مختلف کشف شد ؛ برابر اعلام کارشناسان ، ارزش ریالی کالای مکشوفه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.


فرمانده انتظامی ماکو در پایان با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد، خاطرنشان کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا و تامین امنیت فعالان و سرمایه‌گذاران اقتصادی، محوری‌ترین برنامه نیروی‌انتظامی در سال ۹۵ به شمار می‌آید و این مهم در تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” بسیار کارگشا است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس