تاریخ انتشار: ۱۹ ارد ۱۳۹۵

مهاباد- ایرنا- فرمانده پلیس راه نقده گفت: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ با خلافی بیش از ۵۲ میلیون ریال در محور نقده به مهاباد توقیف شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرگرد علیرضا اسماعیل نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس راه در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ را به علت ارتکاب تخلفات رانندگی متوقف کردند.
وی اضافه کرد: با انجام استعلامات لازم مشخص شد، این خودرو دارای ۵۲ میلیون و ۴۷۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده است که با روشن شدن این امر، خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.
سرگرد اسماعیل نژاد با بیان اینکه بر اساس قانون این خودرو جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال داده شد، افزود: برابر ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی از تردد خودروهای متخلف با خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال جلوگیری شده و این خودروها در صورت مشاهده توقیف می شوند.
وی گفت: به تازگی یک دستگاه سواری زانتیا نیز که به علت تخلفات رانندگی در محور مهاباد به ارومیه متوقف شده بود، به علت داشتن ۶۷ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال خلافی توقیف و به پارکینگ انتقال یافت.
وی از رانندگان خواست با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه های پلیس، زندگی شیرین خود را با تلخی به پایان نرسانند.
فرمانده پلیس راه نقده با اشاره به نقش مردم در تامین و برقراری نظم و امنیت، از شهروندان خواست برای اجرای هر چه بهتر طرح ها با پلیس همکاری بیشتری داشته باشند و هر گونه موارد مشکوک را گزارش کنند.
آذربایجان غربی دارای بیش از ۹۰۰ کیلومتر راه اصلی، سه هزار کیلومتر راه فرعی و هفت هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی است.
۶۱۸۵/۱۹۰۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس