تاریخ انتشار: ۱۶ ارد ۱۳۹۵

بیرجند – ایرنا – فرمانده انتظامی قاینات گفت: یکدستگاه سواری پراید ۱۳۱ با ۲۳ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال بدهی خلافی در این شهرستان توقیف شد.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از چهارشنبه شب پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا امیرآبادی زاده، افزود: در اجرای طرح برخورد با خودروهای دارای خلافی و کنترل استعلام سوابق تخلف وسائط نقلیه، ماموران پلیس راهور این فرماندهی یک دستگاه سواری پراید را به دلیل انجام تخلف متوقف کردند.
وی اضافه کرد: برابر ماده هشت قانون رسیدگی به تخلف رانندگی، از تردد خودروهای متخلف با خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال جلوگیری می شود و در صورت مشاهده، خودرو توقیف و روانه توفقگاه خواهد شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: توصیه می شود رانندگان استعلام را از سامانه ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ در خصوص گواهینامه و خلافی خودرو اخذ کنند تا در هنگام تردد در معابر و جادهها مشکلی به وجود نیاید.
وی همچنین قاینات ادامه داد: از دو دستگاه اتوبوس عبوری ۸۲ میلیون ریال کالای قاچاق بدون مجوز حمل کشف و ضبط شد.
وی فزود: ماموران در اجرای طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق و برخورد با متخلفان این دو اتوبوس را که از سیستان و بلوچستان عازم خراسان رضوی بودند، بازرسی و دو نفر را به اتهام کالای قاچاق دستگیر کردند.
وی اظهار کرد: اجرای این طرح یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف ماموریتی مبارزه با قاچاق کالا برای رشد و شکوفایی اقتصاد است و همراهی و همکاری تمامی نهادها و بخش ها با نیروی انتظامی ضروری است.
۲۰۴۷/۷۲۱۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس