تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن توقیف یک دستگاه تریلی “ایویکو” یک دستگاه “جرثقیل” قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال را کشف کردند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، سرهنگ حسین رضایی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس […]

[ad_1]

رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن توقیف یک دستگاه تریلی “ایویکو” یک دستگاه “جرثقیل” قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال را کشف کردند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان، سرهنگ حسین رضایی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس هنگام کنترل محورهای مواصلاتی یک دستگاه تریلی “ایویکو” را که در حال حمل یک دستگاه “جرثقیل” بود برای بررسی اسناد و مدارک متوقف کردند.

او ادامه داد: ماموران پلیس پس از انجام بررسی های لازم متوجه شدند جرثقیل موردنظر فاقد اسناد و مدارک گمرکی بوده و قاچاق است که به همین منظور خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد ضمن اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه و معرفی او به مقامات قانونی، گفت: ارزش این جرثقیل سه میلیارد ریال برآورد شده است.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس