تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: دراجرای طرح برخورد با کالای قاچاق یک دستگاه خودروی بنز E300دراین استان کشف وضبط شد. به گزارش ایرنا، علی اکبرمختاری، افزود: قیمت این خودرو سه میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است . وی اضافه کرد: این خودرو قاچاق توسط ماموران نیروی انتظامی استان البرز کشف شد که […]

[ad_1]

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: دراجرای طرح برخورد با کالای قاچاق یک دستگاه خودروی بنز E300دراین استان کشف وضبط شد.

به گزارش ایرنا، علی اکبرمختاری، افزود: قیمت این خودرو سه میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است .

وی اضافه کرد: این خودرو قاچاق توسط ماموران نیروی انتظامی استان البرز کشف شد که صاحب آن نیزبه پرداخت سه میلیاردریال جریمه محکوم شد.

مختاری تاکید کرد: نقش مردم در مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز که اقتصاد، تولید و اشتغال کشور را با مشکلات عدیده ای روبرو می کند، بسیار تاثیرگذار است .

وی افزود: مقام معظم رهبری در بیانات خود در خصوص کالای قاچاق برای برخورد جدی با قاچاقچیان و معدوم کردن کالاهای قاچاق تاکید کردند که مسیر جدی برای مبارزه با این معضل است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری دربیانات خود فرمودند که اگر کالایی به صورت قاچاق وارد کشور شود باید در جلوی مردم به آتش کشیده شود تا ریشه قاچاق خشکانیده شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس