تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت همیشه در ادبیات خود از تلاشهای صورت گرفته در نظام سلامت بدون توجه به گرایش سیاسی دولتها تقدیر می کنند. به گزارش وبدا، روابط عمومی وزارت بهداشت در  پاسخ به تیتر مطلبی که روز گذشته در خبرگزاری فارس با عنوان” مردم پیش از دولت یازدهم کف زمین زایمان می‌کردند” یادآور شد: استان […]

[ad_1]

وزیر بهداشت همیشه در ادبیات خود از تلاشهای صورت گرفته در نظام سلامت بدون توجه به گرایش سیاسی دولتها تقدیر می کنند.

به گزارش وبدا، روابط عمومی وزارت بهداشت در  پاسخ به تیتر مطلبی که روز گذشته در خبرگزاری فارس با عنوان” مردم پیش از دولت یازدهم کف زمین زایمان می‌کردند” یادآور شد: استان البرز پنجمین شهر کشور از نظر جمعیت؛دومین شهر از نظر مهاجرت پذیری و جوانترین شهر از نظر سرعت گسترش می باشد که به دلیل فقدان زیر ساخت های مراقبت بالینی کافی، وضعیت غیر قابل قبولی را پیش روی مردم آن سامان نهاده است.

 
بر اساس نامه ای که از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به سید نظام الدین موسوی مدیر عامل خبرگزاری فارس ارسال شده، آمده است: در سخنان روز گذشته وزیر بهداشت در سفر به استان البرز به تاثیر کاستی های موجود در این استان که ریشه در تمامی ادوار گذشته که حتی بخش عمده ای از آن میراث دوره ستم شاهی بوده است بطور عموم اشاره شده است بدون اینکه به دوره خاصی اشاره و یا این مشکل به دولت دیگری منتسب شود.

در این نامه خاطرنشان شده است: وزیر بهداشت همیشه در ادبیات خود از تلاشهای صورت گرفته در نظام سلامت بدون توجه به گرایش سیاسی دولتها تقدیر می کنند و همیشه خواستار نگاه ویژه مسئولان به حوزه سلامت جهت رفع مشکلات و کاستی های تاریخی این بخش هستند.

گفتنی است: اشاره دکتر هاشمی که در مصاحبه با رادیو ایران انجام شد هم مستقیما مربوط به بازدید اول ایشان در اولین سفر به استان البرز از وضعیت نامناسب و کمبود فضای فیزیکی یکی از بیمارستانهای کرج بوده است و در بیان ایشان چنین جمله ای که اشاره به دوره خاصی یا وضعیت کل کشور شده باشد، نبود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت  تصریح کرده است: متاسفانه چنین تیترسازی توسط خبرگزاری فارس موجب انتقاداتی در بعضی رسانه ها شد که امید می رود این خبرگزاری با توضیحات پیشگفت نسبت به اصلاح این برداشت اقدام نماید

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس