تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار ناحیه ۲ منطقه ۴ ضمن عرض تسلیت به خانواده نوجوان ۱۳ساله فوت شده در بوستان الغدیر گفت: آتش نشانی و کلانتری ۱۳۶ فرجام پس از بررسی آبنما اعلام کردند که آب حوضچه فاقد برق است اما باید تا اعلام نظر پزشکی قانونی منتظر بمانیم. به گزارش ایسنا، حامد فتحی در خصوص حادثه فوت […]

[ad_1]

شهردار ناحیه ۲ منطقه ۴ ضمن عرض تسلیت به خانواده نوجوان ۱۳ساله فوت شده در بوستان الغدیر گفت: آتش نشانی و کلانتری ۱۳۶ فرجام پس از بررسی آبنما اعلام کردند که آب حوضچه فاقد برق است اما باید تا اعلام نظر پزشکی قانونی منتظر بمانیم.

به گزارش ایسنا، حامد فتحی در خصوص حادثه فوت نوجوان ۱۳ ساله در بوستان الغدیر تصریح کرد: حدود ساعت۲۰ شنبه شب به عوامل شهرداری ناحیه۲ منطقه۴ اعلام شد که نوجوانی در بوستان الغدیر دچار حادثه شده است.

وی تصریح کرد: مردم در ابتدای امر این نوجوان را از آبنما خارج کرده اند. این در حالی بود که تعداد زیادی کودک اطراف آبنما بودند و احتمال می رود که این نوجوان را کودکان به داخل آبنما هول داده باشند یا اینکه برای برداشتن توپ خود دچار حادثه شده باشد. به هرحال احتمالات مختلفی مطرح است.

شهردار ناحیه ۲ منطقه ۴ با اشاره به شواهد موجود خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق از شب گذشته بررسی ها آغاز شد و بعد از انجام تحقیقات توسط کلانتری ۱۳۶ فرجام وجود برق در داخل آبنما رد شد.

وی درخصوص اینکه متاسفانه در زمان وقوع حادثه عوامل اورژانس بلافاصله در محل حاضر نشده اند، ادامه داد: شاهدان عینی این حادثه بیان کردند که مردم این نوجوان را با خودروی شخصی به بیمارستان انتقال داده‌اند.

فتحی با اشاره اینکه بعد از انتقال نوجوان به بیمارستان و بعد از گذشت ۴۵ دقیقه ریکاوری، این فرد فوت کرده است، افزود: ضمن تسلیت به خانواده داغدار این نوجوان تا اعلام نظر پزشکی قانونی باید برای مشخص شدن علت حادثه صبر کنیم.

سیدامیرعباس بهاری، شهردار منطقه۴ نیز ساعاتی پیش به همراه عوامل مرکز ارتباطات شهرداری تهران و دبیر شورایاری محله برای عرض تسلیت و همدردی با خانواده متوفی به منزل ایشان رفته و مراتب تاثر و همدردی خود را با خانواده داغدیده اعلام کردند.

شهردار منطقه ۴ تاکید کرد: بدون توجه به نتیجه پزشکی قانونی، از هرگونه همکاری و همدردی با این خانواده دریغ نخواهد کرد.

براساس گزارش سایت شهرنوشت، بلافاصله بعد از این حادثه و با دستور شهردار تهران تیم ویژه ای تشکیل شد تا جوانب موضوع را بررسی و گزارش کند.

*عکس تزئینی است*

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس