تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی درباره اخباری مبنی بر اعلام حکم پرونده پزشکی “عباس کیارستمی” تاکید کرد که این حکم هنوز اعلام نشده است. دکتر ایرج خسرونیا در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: حکم این پرونده صادر شده اما هنوز اعلام نشده‌است. اعلام آن نیز به هفته آینده موکول شده است.  […]

[ad_1]

رییس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی درباره اخباری مبنی بر اعلام حکم پرونده پزشکی “عباس کیارستمی” تاکید کرد که این حکم هنوز اعلام نشده است.

دکتر ایرج خسرونیا در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: حکم این پرونده صادر شده اما هنوز اعلام نشده‌است. اعلام آن نیز به هفته آینده موکول شده است. 

خسرونیا روز گذشته نیز به ایسنا تاکید کرد که حکم پرونده کیارستمی طی دو تا سه روز آینده اعلام می‌شود. 

وی در این باره به ایسنا گفته بود که به دلیل اینکه دادستان جرائم پزشکی که قاضی جلسه دادگاه هیئت بدوی است، در آخرین جلسه دادگاه هیات بدوی حضور نداشت و در بیمارستان بستری بود، انشاء حکم به تعویق افتاد. خوشختانه ایشان از بیمارستان مرخص شدند و حال عمومی‌شان بهتر شده‌ است. به این ترتیب پس از انشاء حکم، این حکم تا حدود سه روز دیگر ابلاغ می‌شود.

خسرونیا همچنین اظهار کرد: بعد از صدور این حکم از سوی هیئت بدوی، اگر خانواده مرحوم کیارستمی به حکم صادر شده اعتراض کنند، پرونده به دادگاه تجدید نظر می‌رود. درغیر  این صورت موضوع از طرف هیئت بدوی که خطای انتظامی پرونده را بررسی می‌کند، خاتمه یافته است.

به گفته رییس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی، وکلای مرحوم عباس کیارستمی به تازگی طی نامه‌ای از دو شخص دیگر نیز شکایت کرده‌اند که این پرونده نیز به دادسرا فرستاده شده‌است.

همچنین عادل مقدس، یکی از وکلای خانواده کیارستمی نیز درباره‌ خبرهای منتشر شده از صدور حکم پزشک معالج عباس کیارستمی به ایسنا گفت: تاکنون حکمی به ما ابلاغ نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس