تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نماینده اهواز توضیحاتی را درباره وقوع انفجار در خط لوله گاز در میدان نفتی مارون ۴ که منجر به کشته شدن یک نفر شده ارایه کرد.  به گزارش انتخاب، علی ساری اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته در روز عید فطر در محدوده خروجی سایت مارون ۴ روی خط […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده اهواز توضیحاتی را درباره وقوع انفجار در خط لوله گاز در میدان نفتی مارون ۴ که منجر به کشته شدن یک نفر شده ارایه کرد.
 
به گزارش انتخاب، علی ساری اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته در روز عید فطر در محدوده خروجی سایت مارون ۴ روی خط ان جی ال انفجاری رخ داد که بر اثر آن یک نفر به نام کشکولی فوت کرد و یک نفر بنام عبدالله حسینی دچار سوختگی ۲۵ درصد شد.
 
وی در توضیح این حادثه گفت:‌ عده ای مشغول جوشکاری بر روی خط لوله گاز بودند که این اتفاق افتاد؛ احتمالا این حادثه به دلیل رعایت نکردن شرایط ایمنی رخ داده است و خطای انسانی و فنی باعث بروز این حادثه آتش سوزی شده است.
 
به گفته ساری، مارون ۴ میدان نفتی است که در محدوده اهواز – رامشیر قرار دارد و هفته پیش به دلیل خطای فنی دچار انفجاری شده که داخل سایت رخ نداده است.
 
نماینده اهواز با اشاره به حادثه آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی ماهشهر گفت:  در آن زمان در نامه ای از وزیر نفت خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب برای اطلاع رسانی و شفافیت ابعاد حادثه به مردم شدم تا تمامی موارد بدون ابهام به مردم توضیح داده شود، لازم است این کمیته تشکیل شده و حادثه مارون ۴ را نیز ریشه یابی کنند.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس