تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فراکسیون امید درباره خبر نامزدی‌اش در انتخابات سال ۹۶ واکنش نشان داد. به گزارش ایسانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران درباره انتشار خبری مبنی بر نامزدی‌اش در انتخابات سال ۹۶ واکنش نشان داد و گفت: چه کسی این حرف را زده است! رئیس فراکسیون امید تأکید کرد: […]

[ad_1]

رئیس فراکسیون امید درباره خبر نامزدی‌اش در انتخابات سال ۹۶ واکنش نشان داد.

به گزارش ایسانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران درباره انتشار خبری مبنی بر نامزدی‌اش در انتخابات سال ۹۶ واکنش نشان داد و گفت: چه کسی این حرف را زده است!

رئیس فراکسیون امید تأکید کرد: در حال حاضر ما مشغول بررسی عملکرد شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان هستیم که در این زمینه به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم.

عارف با بیان اینکه انسجام کامل اصلاح طلبان در انتخابات ۹۲ و علی‌الخصوص ۹۴ یکی از دستاوردهای مطلوب شورای عالی اصلاح‌طلبان بود،تصریح کرد: بنا داریم شورای مذکور را با اندکی اصلاحات حفظ کنیم و سپس وارد فاز اجرایی انتخابات شویم.

نماینده مردم تهران در ادامه با پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اصلاح‌طلبان گزینه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ خواهند داشت یا خیر، گفت: فعلا وارد تصمیم‌گیری درباره مصادیق نشده‌ایم.

رئیس فراکسیون امید تأکید کرد: در حال حاضر بحث ما، انسجام‌بخشی برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات است و انشاالله به طور طبیعی در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری حضوری جدی خواهیم داشت.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس