تاریخ انتشار: ۱۶ آبا ۱۳۹۴

رضا رشید پور ، مجری برنامه دید در شب که قرار بود مصاحبه با علی اکبر جوانفکر را جمعه شب روی اینترنت بفرستند در خصوص پخش نشدن این برنامه در توضیحاتی نوشت

گفتگو با اقای جوانفکر بسیار شفاف و سخت بود، ایشان هم با سعه صدر به تمام پرسش ها پاسخ دادند و هیچ مشکلی بین سازندگان برنامه و مهمان آن به وجود نیامد. ماجرا از لحظه ای آغاز می شود که برخی تیترهای گفتگو مطابق معمول منتشر و مهمان برنامه معرفی گردید.

شاید در کشور ما طبیعی باشد که جملات تند سیاسی واکنش های هیجانی و مقطعی به وجود بیاورد. از همان لحظه سیل تماس ها و پیام های دوستانه(!) آغاز شد، توقع هرکدام هم متفاوت بود! “لطفا فلان جمله ایشان را حذف کنید” ، “اصلا به نفعتان نیست که پخش شود”، “در مورد فلان مسئول چه گفته شده است”، “اگر پخش شود شنبه…”.

البته دریافت چنین پیام هایی برای سازندگان این برنامه عادی است اما زمانی موضوع خنده دار می شود که هرکسی در تلاش برای انتصاب خود به یکی از نهادهای امنیتی باشد!!!

ما شرمنده مخاطب فرهیخته این برنامه هستیم و از اختلالی که به وجود آمده عذرخواهی کرده و دست به سینه منت دار صبر و نجابت شماییم و به احترام همین نجابت و اعتماد شما هرگز زیربار سانسور و تقطیع برنامه نمی رویم.

شعار و آرمان ما حرکت براساس قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران است و مثل همیشه خودمان را ملزم به حرکت در چارچوب خطوط قرمز می دانیم، اما یقینا برخوردها سلیقه ای را از هر قشر و حزبی که باشد بر نمی تابیم.

در پایان مجددا تاکید می کنیم که اجازه سانسور ثانیه ای از برنامه را نخواهیم داد، حتی اگر به قیمت عدم پخش آن باشد.

منبع:شفاف

رایزنی فشرده جهت پخش برنامه از روز چهارشنبه آغاز و همچنان ادامه دارد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس