تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: بارسلونا امشب با پیروزی بر سوسیداد توانست سه امتیاز ارزشمند کسب کرده و امیدوار به ال کلاسیکو برسد. در بازی امشب اینیستا مطابق بازی های اخیر بارسا در لالیگا نیمکت نشین بود(او نیمه دوم وارد زمین شد) و گومس به جای وی از ابتدا در ترکیب قرار گرفت.  پیروزی ۳-۲ نیمه اول […]

[ad_1]

ورزش سه: بارسلونا امشب با پیروزی بر سوسیداد توانست سه امتیاز ارزشمند کسب کرده و امیدوار به ال کلاسیکو برسد. در بازی امشب اینیستا مطابق بازی های اخیر بارسا در لالیگا نیمکت نشین بود(او نیمه دوم وارد زمین شد) و گومس به جای وی از ابتدا در ترکیب قرار گرفت.

 پیروزی ۳-۲ نیمه اول بارسا برابر سوسیداد تا به پایان نیز حفظ شد تا آبی اناری ها فاصله خود با رئال را بار دیگر به سه امتیاز کاهش دهند.

 

توضیحات انریکه در مورد نیمکت نشینی اینیستا

لوئیس انریکه، سرمربی بارسا در پایان بازی در مورد نمایش ضعیف تیمش در نیمه دوم گفت:« هر دو نیمه را آنالیز خواهم کرد. هفته ویژه ای با توجه به شکست سنگین برابر یووه پشت سر گذاشته بودیم و خوشبختانه از بازی با حریفی دشوار مثل سوسیداد به سلامت خارج شدیم.

از کسب این پیروزی بسیار بسیار خوشحالم. بازیکنانم در نیمه دوم نشان دادند که می توانند در برابر فشار مقاومت کنند. هرچند این پیروزی به زحمت به دست آمد ولی شایسته اش بودیم. امروز تحت فشار قرار گرفتیم و پیروز شدیم؛ بر عکس بازی با یووه که موقعیت های ما بیشتر بود ولی شکست خوردیم. تکرار می کنم که از کسب این پیروزی، سوای اینکه چگونه و با چه کیفیتی به دست آمد، راضی و خوشحالم.»

 

توضیحات انریکه در مورد نیمکت نشینی اینیستا

جبران برابر یووه:« برای جبران باید نمایشی کامل و فوق العاده ارائه دهیم. بازیکنان نیاز به حس اطمینان و اعتماد به نفس دارند و من به عنوان مربی، سعی دارم این شرایط برای شان فراهم شود.»

 

علت نیمکت نشینی اینیستا و بازی کردن گومس:« اینیستا بی همتاست و کسی نزدیک او هم نیست. من همیشه او را تحسین کرده ام ولی اگر فکر می کنید من به دلایل فنی او را نیمکت نشین کرده ام و اینکه بازیکنی در بارسا می تواند جای او را پر کند، باید بگویم که دیدگاه مسخره ای است.»

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس