تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۴

آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران پیرامون اتفاقات امروز دانشگاه یاسوج و برهم خوردن سخنرانی اش در این دانشگاه گفت: موضوع برنامه آیین افتتاحیه انجمن دانشگاه بود و موضوع خاصی نبود فقط قرار بود من دقایقی در مراسم افتتاحیه انجمن سخنرانی کنم.

به گزارش “گذارخبر” آذر منصوری در توضیح این اتفاق گفت: برنامه را از مدت ها قبل انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه یاسوج تدارک دیده بود همه پیگیری هایی که نیاز به اخذ مجوز بود انجام و مجوز برنامه گرفته شده بود و هماهنگی هم با مجموع مدیران دانشگاه و مدیران دانشگاه و شهرستان برای برگزاری این همایش صورت گرفته بود.

عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب افزود: به محض اینکه ما وارد سالن سخنرانی شدیم عده ای شروع به شعار دادن کردن و حتی اجازه اینکه در آنجا کلامی منعقد شود را ندادند شعار دادن ها ادامه پیدا کرد و نهایتا به حمله منتهی شد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان انجمن و مسئولین حراست مانع از حضور حمله کنندگان می شدند اضافه کرد: ولی به هر ترتیب آنها حمله کردند و دانشجویان دیگر من را با حلقه حفاظت محیط سالن سخنرانی خارج کردند آنها حتی به سمت ماشینی هم که قرار بود من را از دانشگاه خارج کند حمله کردند .

وی در خصوص هویت این اشخاص گفت: مسئولین شهرستان در حال بررسی این هستند که این افراد چه کسانی بودند و با چه مجوزی آمدند برنامه قانونی را به این شکل به هم زدند و دست به خشونت زدند.

منصوری با بیان اینکه مسئولین پیگری می کنند و گزارش های لازم را خواهند داد گفت: اگر حفاظت دانشجویان نبود معلوم نبود چه اتفاقاتی در آن برنامه می افتاد.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران در پایان گفت: موضوع برنامه آیین افتتاحیه انجمن دانشگاه بود و موضوع خاصی نبود و عنوان خاصی هم نداشت فقط قرار بود من دقایقی در مراسم افتتاحیه انجمن سخنرانی کنم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس