تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام شهردار منطقه ۱۲ در خصوص تخریب سینما آرش توضیحاتی را ارائه کرد. سعادتی در مورد تخریب سینما آرش در خیابان مولوی به دلیل ساخت مترو گفت: سینما آرش،‌ ملک خصوصی بوده و توافقات خرید آن در دوره مدیریت شهرداری قبلی انجام شده است. وی با بیان اینکه بر اساس سامانه ثبت اطلاعات […]

[ad_1]

قائم مقام شهردار منطقه ۱۲ در خصوص تخریب سینما آرش توضیحاتی را ارائه کرد.

سعادتی در مورد تخریب سینما آرش در خیابان مولوی به دلیل ساخت مترو گفت: سینما آرش،‌ ملک خصوصی بوده و توافقات خرید آن در دوره مدیریت شهرداری قبلی انجام شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس سامانه ثبت اطلاعات ساختمان‌های میراثی، سینما آرش ارزش معماری میراثی ثبت شده‌ای نداشته است، افزود: همچنین بر اساس نظریه کارشناسان این سینما جزو املاکی که معماری ویژه‌ای دارند نیز قرار نگرفته است و تنها سینما آرش دارای ویژگی مرکز فرهنگی بودن در منطقه مولوی را دارا بود که امیدواریم با توسعه برنامه‌های فرهنگی در خیابان مولوی این بخش نیز جبران شود.

قائم مقام شهردار منطقه ۱۲ با بیان اینکه مترو جزو اقدامات زیرساختی است که باید در راستای افزایش حمل و نقل عمومی توسعه یابد گفت: سینما آرش جزو بناهای ارزشمند نبود و به دلیل عدم فعالیت، متروکه شده بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس